DOPRAVA ZDARMA PRO POUZDRA NA DOKLADY PRO PSY SE JMÉNEM.

Jak nakupovat

1) Objednání pouzdra a zadání požadavků ražby naleznete zde: https://www.aglpouzdra.cz/pouzdra-se-jmenem-pro-psa/pouzdro-na-doklady-pro-psa-se-jmenem/

2) Po potvrzení objednávky Vám bude vystavena zálohová faktura, kde bude uvedeno objednání výroby pouzdra a název Vaší ražby. Dále poštovné, balné. Po uhrazení částky bude započata výroba pouzdra. Doba výroby je stanovena od připsání částky na účet do 5-7 dnů.

3) Poštovné a balné činí 90 Kč. Nově od 18.11. 2018 doprava ZDARMA pro Pouzdra na doklady pro psy se jménem. Pouzdra jsou i nadále dodávané v dárkových kartonových krabičkách.

4) Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučený balíček. Doklad o koupi, daňový doklad - fakturu zasílám emailovou poštou.
V případě drobných zásilek jako jsou peněženky a obaly na očkovací průkaz a karty, poštovné a balné činí 60 Kč a jsou zasílány jako doporučené psaní. 

5) Také je možnost platby na dobírku. V tomto případě je vyžadována záloha 30% z celkové ceny zboží, z důvodu zakázkové výroby.
Poštovné a balné na dobírku činí 149 Kč, od 18.11. 2018 je pro Pouzdra na doklady pro psy se jménem doprava zdarma, proto se platí jen doběrečné a to 59 Kč.

 

                                                   nakup      bal