DOPRAVA ZDARMA PRO POUZDRA NA DOKLADY PRO PSY SE JMÉNEM.

Novinky

Změna obrázku v logu AGL pouzder

A dnes tu pro vás mám ještě jednu novinku. Změnila jsem pro vás obrázek loga AGL Pouzder. Původní obrázek malého papouška agapornise mělo také své opodstatnění, ale pro to co AGL Pouzdra vyrábí je určitě vhodnější změna na ohaře ve vystavení. Toto logo obrázku mám také na svých webových stránkách CHS Ambergma weimaraner, které jsou rovněž s e-shopem aglpouzdra.cz provázané. Inspirací pro logo obrázku nebyl nikdo jiný, než výmarka Ambra.

Nové pouzdra

Jarní novinkou je výroba nového typu pouzdra na očkovací průkazy / Pet passport s kapsou a jménem psa. Kapsička je vhodná například na kartičky lovecké upotřebitelnosti psa či na vaše drobné dokumenty například jako očanský průkaz, apod. Tyto pouzdra naleznete v sekci Pouzdra na doklady pro psa. Barevné varianty třísločinněné usně (kůže) jsou tradičně v odstínech přírodní, tmavě hnědé, malinové a černé.

Webové stránky naší Chovatelské stanice Ambergma

S dnešním datem jsme publikovali webové stránky naší Chovatelské stanice výmarských ohařů krátkosrstých Ambergma. Na letošní jaro plánujeme první vrh štěňátek :-) ! Budeme rádi za návštěvu a sdílení na sociálních sítích. Webová stránka se nachází na adrese: https://ambergma-weimaraner.webnode.cz/

amber2

AGL Pouzdra sponzorují WO-DO III.

Tuto novinku jsme sice upekli již v předešlém roce, ale stále je to víc než aktuální. AGL Pouzdra budou jedním ze sponzorů WO-DO III., fotografického workshopu pro kynology, který se uskuteční v červnu 2019 ve Velkém Grobě na Slovensku. Účastníci se od nás mohou těšit na malé kožené upomínkové doplňky. Více si zatím necháme pro sebe...

                                                                    plakat_wodo

Vánoční přání

Všem příznivcům, pejskařům, kamarádům a všem, kteří nám pomáhali s AGL Pouzdry přejeme krásné prožití vánočních svátků a vše dobré a nejlepší do Nového roku 2019!

                                                                        48422693_2437198976296798_409210430829887488_n

Zrušili jsme poštovné

Protože vás máme opravdu rádi zrušili jsme poštovné pro Pouzdra na doklady pro psy se jménem. Doprava je zdarma.                               Pouzdra zasíláme jako doposud v dárkových kartonových krabičkách.

                                                         IMG_20180501_175829

6 položek celkem